Жанна Вінтоняк

Садівниця, підприємець, 31 рік

Психологи встановили, що робота в саду ідеально допомагає зняти стрес. Таке вичитав мій чоловік. І, поклавшись на цей факт, купив мені кілька саджанців з приводом перетворити задній дворик в палісадник. Спочатку ідею я не сприйняла, але, як виявилося, він не прогадав.

 

Справа в тому, що моя основна діяльність - це невеликий бізнес пов'язаний з продажем. А щоденна робота з покупцями дуже виснажує. Тому, ідея додаткової роботи в якості відпочинку від основної роботи, спершу мені не сподобалася. Але щоб не образити коханого взяла і посадила подаровані саджанці.

 

На мій подив, після занять в саду я відчула себе оновленої, прокинулися спогади з дитинства, адже у моєї бабусі теж був сад і я їй допомагала. З огляду на стрес сучасного швидкого життя, тепер я не уявляю своє життя без своєї живої і квітучою віддушини.

 

Більш того, здоров'я покращилося, адже сад - це ще й розминка! Та тут виникла невелике ускладнення. Сад все ріс і розширювався, а з ним росло і моє фізичне навантаження в ньому.

 

Якось під час роботи в саду я спіткнулася і пошкодила спину. Чоловік побіг в аптеку за чимось для таких випадків. Він приніс Нікофлекс.Спочатку я розсердилася, так як раніше ним не користувалася, а я досить консервативна. Та варто було мені втерти крем в хворе місце, як почуття розслаблення і тепла змінило мою думку на позитивну. Тепер Нікофлекс завжди зі мною в моєму саду.

Хочеш поділитися своєю історією успіху з Нікофлекс
пиши нам, і, можливо, ти потрапиш в рекламу
Лише jpeg, png

{{ file.name }}

{{ file.size }}