40 років успіху

Історія Нікофлексу

Збірна Угорщини 1969 рік

Угорці Верешхазі Лайош і Дароці Іван на самому початку 70-х років хотіли створити зігріваючий препарат для профілактики і лікування вивихів та м'язових травм, яка б забезпечувала більш тривалий ефект, ніж її західні аналоги.

Спортивно-медичні дослідження Нікофлексу були розпочаті в 1971 році в колі футболістів клубу «Уйпешт Дожа» (Будапешт). У 1972 році пробне тестування тривало в футбольних клубах «Халадаш» і «Ференцварош» (Сомбатхей) і, нарешті, в 1973 році спортсмени клубу «Дожа» (Печ) протестували і також підтвердили ефективність Нікофлексу.

Крім футболістів в дослідження були залучені веслярі каяків і каное, важкоатлети та борці. Отримані результати були вражаючими.

Після отримання позитивного досвіду застосування Нікофлексу, було розпочато процес ліцензування Нікофлексу в якості лікарського засобу. Між 1972 і 1975 роками були проведені численні клінічні випробування:

- на факультеті внутрішньої медицини №1 Медичного інституту підвищення кваліфікації (OTKI),
- у відділенні травматології та ортопедії лікарні міста Капошвара,
- в Національному інституті фізичної культури та спортивної медицини,
- в Науково дослідному токсикологічному відділі Військово-медичного науково-дослідного центру Угорської Народної Армії,
- в Національному інституті ревматології і фізіотерапії (ORFI).

Дозвіл на продаж Нікофлексу, як лікарського засобу, було отримано в 1978 році. Завдяки продемонстрованій ефективності Нікофлексу, його продажі почали стрімко зростати як на угорському, так і на ринках інших країн.

В даний час Нікофлекс широко відомий серед фахівців і споживачів України. Нікофлекс радять терапевти і травматологи в багатьох країнах. Продукт представлений практично в 100% аптек України та відпускається без рецепта.

Завдяки безпечним компонентам та доведеній і випробуваній дієвості, незважаючи на жорстку конкуренцію, попит на Нікофлекс з року в рік тримається на високому рівні.

З 2020 року відбувся ребрендінг Нікофлексу. Зараз продукт випускається у вигляді крему під назвою Нікофлекс меді форте спорт.