Про крем Нікофлекс меді форте спорт

Кому і коли використовувати Нікофлекс меді форте спорт

У разі травм - забитті, розтягненнях, вивихах

При активному способі життя можуть траплятися невеликі удари, розтягнення і вивихи, які супроводжуються болем і набряком (іноді синцем синьо-багряного кольору, який потім жовтіє або коричневіє). Легкі травми можна лікувати і в домашніх умовах, забезпечуючи спокій і застосовуючи крем Нікофлекс два рази в день, що прискорює одужання.

 

Для розігріву м'язів і суглобів до і після тренування

Правильна та регулярна розминка  (розтяжка) забезпечує розігрів м'язів і покращує працездатність опороно-рухового апарату, а також знижує ризик отримання травм. Крем Нікофлекс ефективно розігріває м'язи.

 

У разі раптового болю в попереку (люмбаго)

Після швидкого або необережного руху при підйомі важкого предмета може виникнути несподівана біль в поперековому відділі хребта. М'язи, які примикають до хребта скорочуються, а це, в свою чергу, призводить до посилення болю і робить рухи неможливими. Нікофлекс допомагає розслабити м'язи, призводить до значного полегшення при люмбаго.

 

Для лікування дегенеративних захворювань суглобів

При дегенеративних захворюваннях хрящ, що покриває поверхню суглобів, розтріскується і деформується. Для таких випадків характерна «відправна» біль, що виникає при русі після відпочинку або тривалої нерухомості, але потім «розходжується» і слабшає. Застосування Нікофлекс дозволяє уникнути відправної болі.

 

Для лікування запалень опорно-рухового апарату

Нікофлекс ефективний для симптоматичного лікування артриту, артрозу, ревматизму, міалгії, ішіасу, невралгії і невриту. Всі ці хвороби різного походження. Нікофлекс має багатофункціональне призначення і може використовуватися при запаленнях різної етіології. В першу чергу, завдяки своїм знеболюючим і судинорозширювальним властивостям.

About Nikoflex

Спосіб застосування

 

Поверхню шкіри слід попередньо вмити теплою водою з милом і витерти насухо. Смужка крему 3-5 см втирається тонким шаром на неушкоджені ділянки шкіри. 1-2 рази на добу (вранці і ввечері) протягом 6 днів.

 

Популярний серед спортсменів під час розминки для розігріву м'язів та суглобів. Втирається в шкіру за 10 хвилин до заняття.

 

Після використання препарату ретельно вимийте руки з милом.

 


Де купити

Застереження при використанні

 

Не допускайте попадання крему в очі, рот та на інші слизові оболонки. При випадковому контакті - промийте очі, рот або уражені слизові оболонки великою кількістю води.

 

Не використовуйте крем Нікофлекс на відкритих ранах, пошкодженій шкірі, при екземі, сильному почервонінні шкіри та інших шкірних захворюваннях.

 

Не використовуйте препарат у разі гіперчутливості до його інгредієнтів.

 

Крем підсилює знеболювальний ефект від інших препаратів, тому використовувати її одночасно з іншими мазями або кремами не рекомендується.

 

Під час вагітності та лактації використання препарату не рекомендується.