Історії людей, яким допоміг Нікофлекс

Тут ви можете прочитати історії наших покупців про те,

як їм допоміг Нікофлекс в подоланні хвороби, в спорті і активному відпочинку.

History

Олександр Василюк

Похідник, менеджер, 27 років


Чи є у вас щось, без чого ви не уявляєте своє життя? Простір. Свобода. Відчуття єднання зі світом. Все це дають мені гори. Там, на вершині, горизонт невимовно ширший, ніж зазвичай. Чудовий спосіб дати відпочити душі і очам після роботи в офісі.

Я відчуваю, що перебуваю не просто в якомусь конкретному місці, я перебуваю на планеті. Хоч світ величезний, і окрема людина на його тлі мала, серед гірських хребтів я аж ніяк не відчуваю себе дрібним, адже усвідомлюю, що я - частина цієї величі.

Читати історію
History

Олена Стефанюк


Балерина, 19 років

"Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб створити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці." - так говорив французький філософ Гельвецій і я як балерина з ним повністю погоджуюся.


Всі бачать лише готовий результат. Поезію танцю. Але ніхто не бачить як багато зусиль, праці, і, чого вже приховувати, болю ховається за лаштунками.

Читати історію
History

Вадим Горянський

Масажист, 34 роки


Ви знали, що для успіху мало бути професіоналом? Довгий час я думав, щоб стати успішним масажистом потрібно просто досконало вивчити необхідні техніки і клієнти самі до мене потягнуться. Але, чорт забирай, цього мало!

 

Іноді після чергового простою я сідав і запитував у себе: "Чувак, що ж ти робиш не так? У чому твій прокол? ". А прокол в тому, що як початківець я занадто зміщував увагу на себе, замість того, щоб зосередитися на клієнті. Я люблю свою професію і люблю допомагати людям, але як їм дати зрозуміти це!

Читати історію
History

Олександр Біденко


Лижний інструктор, 26 років

"Немає  болю - немає долі." - це мій девіз і мої учні це знають. Професійний лижний спорт має мало спільного з плавними курортними спусками. Це екстрим, а екстрим пов'язаний з ризиком.


Коли несешся на величезній швидкості, рішення слід приймати правильні і миттєві. Не можна втрачати контроль над ситуацією ні на секунду. Тому, учні отримують від мене відповідне щоденне муштрування. Всі навички мають бути доведені до автоматизму, адже від цього залежить їх життя.

Читати історію
History

Жанна Вінтоняк

Садівниця, підприємець, 31 рік


Психологи встановили, що робота в саду ідеально допомагає зняти стрес. Таке вичитав мій чоловік. І, поклавшись на цей факт, купив мені кілька саджанців з приводом перетворити задній дворик в палісадник. Спочатку ідею я не сприйняла, але, як виявилося, він не прогадав.

 

Справа в тому, що моя основна діяльність - це невеликий бізнес з пов'язаний продажем. А щоденна робота з  покупцями дуже виснажує. Тому, ідея додаткової роботи в якості відпочинку від основної роботи, спершу мені не сподобалася. Але щоб не образити коханого взяла і посадила подаровані саджанці.

Читати історію
Хочеш поділитися своєю історією успіху з Нікофлекс
пиши нам, і, можливо, ти потрапиш в рекламу
Лише jpeg, png

{{ file.name }}

{{ file.size }}