Вадим Горянський

Масажист, 34 роки

Ви знали, що для успіху мало бути професіоналом? Довгий час я думав, щоб стати успішним масажистом потрібно просто досконало вивчити необхідні техніки і клієнти самі до мене потягнуться. Але, чорт забирай, цього мало!

 

Іноді після чергового простою я сідав і запитував у себе: "Чувак, що ж ти робиш не так? У чому твій прокол? ". А прокол в тому, що як початківець я занадто зміщував увагу на себе, замість того, щоб зосередитися на клієнті. Я люблю свою професію і люблю допомагати людям, але як їм дати зрозуміти це!

 

Я переглянув підхід до роботи і зрозумів, що мало бути фахівцем, потрібно ще вміти привернути клієнта до себе. А найкращий спосіб довести, що ви гідні довіри - це турбота. Так разовий клієнт стає постійним.

 

До мене часто звертаються люди з різного роду розтягненнями, болями в хребті, забиттями. І я потребував додаткового медичного рішення як їм допомогти. Адже мій клієнт повинен відчувати, що я даю йому тільки краще.

 

Я часто раджуся з колегами і шукаю інформацію в інтернеті. Так і знайшов Нікофлекс. Мене привабило, що Нікофлекс розроблений для спортсменів і популярний більше 40 років, це серйозно!

 

Тепер у мене є інструментарій на всі випадки. Мої клієнти задоволені, а значить я теж.

Хочеш поділитися своєю історією успіху з Нікофлекс
пиши нам, і, можливо, ти потрапиш в рекламу
Лише jpeg, png

{{ file.name }}

{{ file.size }}