Олена Стефанюк

Балерина, 19 років

"Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб створити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці." - так говорив французький філософ Гельвецій і я як балерина з ним повністю погоджуюся.

 

Всі бачать лише готовий результат. Поезію танцю. Але ніхто не бачить як багато зусиль, праці, і, чого вже приховувати, болю ховається за лаштунками.

 

Для мене в цьому світі дуже важлива краса. І щоб творити, я повинна щодня перебувати в русі. Проте, тут не уникнути професійних травм.

 

На одному з тренувань в мене сталося сильне розтягнення, було дуже боляче. Але я вирішила не подавати виду, зціпити зуби і продовжити заняття. Тепер я розумію, що це була помилка і перебуваючи у терапевта дуже боялася, що довго не зможу тренуватися. А для мене дуже важливо не відставати від колективу.

 

Терапевт мені порадив Нікофлекс. На свій подив я вже через тиждень змогла відновити тренування і була дуже рада, адже танець для мене - це саме життя.

 

Більше я не повторюю своїх помилок і постійно використовую Нікофлекс для розігріву суглобів і м'язів перед заняттями. Розумне ставлення до свого здоров'я дозволяє мені ніколи не розлучатися зі своєю пристрастю - танцем.

Хочеш поділитися своєю історією успіху з Нікофлекс
пиши нам, і, можливо, ти потрапиш в рекламу
Лише jpeg, png

{{ file.name }}

{{ file.size }}