Олександр Василюк

Похідник, менеджер, 27 років

Чи є у вас щось, без чого ви не уявляєте своє життя? Простір. Свобода. Відчуття єднання зі світом. Все це дають мені гори. Там, на вершині, горизонт невимовно ширший, ніж зазвичай. Чудовий спосіб дати відпочити душі і очам після роботи в офісі.

 

Я відчуваю, що перебуваю не просто в якомусь конкретному місці, я перебуваю на Планеті. Хоч світ величезний і окрема людина на його тлі мала, серед гірських хребтів я аж ніяк не відчуваю себе дрібним, адже усвідомлюю, що я - частина цієї величі.

 

Один раз переживши це п'янке відчуття, ви захочете повертатись туди знову і знову... Але що в поході може бути важливіше безпеки? Тим більше, якщо вирушили разом із друзями, котрі розраховують на вашу допомогу і підтримку?

 

Удари, забиття, вивихи, іноді переохолодження - все це частина програми походів. А для мене тим паче, бо я люблю і поїздки на гірському велосипеді.

 

Тому, і підготовка до активного відпочинку починається з аптечки, в яку я обов'язково кладу Нікофлекс. Колись Нікофлекс порадив мені друг і колега-похідник, мовляв багато разів йому знадобилася. ТеперНікофлекс виручає і мене.


Далеко від цивілізації, де термінову медичну допомогу чекати немає звідки, зігріваюча і знеболюючий крем Нікофлекс - вірний супутник, якого я вам раджу.

Хочеш поділитися своєю історією успіху з Нікофлекс
пиши нам, і, можливо, ти потрапиш в рекламу
Лише jpeg, png

{{ file.name }}

{{ file.size }}